تولید محتوای سایت کتاب

تولید محتوا سایت کتاب فروشی آنلاین

چرا باید کتاب بخوانیم؟ | وطن بوک

شیوه صحیح کتاب خواندن | وطن بوک

بهترین کتاب زیست شناسی کنکور | وطن بوک

چرا به خرید کتاب کمک درسی نیاز داریم؟ | وطن بوک

خرید کتاب کمک درسی هفتم | وطن بوک

معرفی کتاب هرکول ریاضیات تجربی آریان حیدری | تلکتاب

آشنایی کامل با رشته پرستاری | تلکتاب

خرید کتاب با یک زنگ و تخفیف | تلکتاب

خرید کتاب درسی برای معلمان از سایت تلکتاب با تخفیف و ارسال رایگان | تلکتاب

بهترین اردوی مطالعاتی؛ معیارها و تاثیرات آن | آکادمی فرهنگ

معرفی رشته‌های تجربی | آکادمی فرهنگ

 

 

تولید محتوا برای سایت‌ های فروش کتاب

امروزه فروشگاه‌های کتاب زیادی را در فضای آنلاین می‌بینیم که کتاب‌ها را به صورت الکترونیکی به فروش می‌رسانند یا به صورت فروشگاه‌های آنلاین فعال بوده و کتاب‌ها را پس از خرید مشتری، درب منزل به آن‌ها تحویل می‌دهد. برخی از این فروشگاه‌ها با ارائه خدماتی بهتر به مشتریان مانند تخفیفات درصدی، ارسال‌های رایگان و مواردی از این قبیل باعث جذب مشتریان بیشتر خواهند شد. در بازار رقابتی این روزها، استفاده از عوامل مختلف در سئو یا الگوریتم‌های گوگل باعث می‌شود تا در میان هزاران سایت مختلف دیده شوید. یکی از این موارد تولید محتوای کتاب است که باید توسط نویسندگان باتجربه نوشته شود.

فروش محصولات در فروشگاه‌های آنلاین کتاب

در فروشگاه کتاب خود می‌توانید چند مدل مختلف از کتاب را به فروش برسانید. در این میان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱.    قرار دادن نسخه‌های الکترونیک در سایت

با وجود افزایش کاربران گوشی‌های موبایل، افراد زیادی به دنبال خرید نسخه‌های الکترونیکی کتاب می‌گردد. بنابراین می‌توانید آن را در میان محصولات موجود در سایت خود قرار دهید. با این‌کار، امکان قرار دادن تعداد زیادی از کتاب‌ها با موضوعات مختلف در سایت را خواهید داشت. محتوای مربوط به هر یک از این کتاب‌ها، باید کاملا بر اساس الگوریتم و نکات سئو نوشته شده باشد.

۲.    نسخه‌های چاپی و ارسال درب منزل

در یک سایت کتاب، می‌توانید نسخه‌های چاپی کتاب را قرار دهید و با فروششان به صورت آنلاین، کتاب‌ها را درب منزل مشتریان خود بفرستید. در این مواقع باید حتما نسخه چاپی این محصولات را داشته باشید تا بتوانید آن را درب منزل به مشتری بدهید.

۳.    ضبط محتواهای صوتی

افرادی که فرصت کافی برای خواندن کتاب را ندارند، از کتاب‌های صوتی بیشتر استقبال می‌کنند. می‌توانید محتوای کتاب‌ها را به صورت صوتی تهیه کنید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. البته این مدل از تولید محتوا درباره کتاب نیز باید به گونه‌ای باشد که برای مشتریان شما جذاب باشد. تن صدا، نحوه گویش و … همگی در زمینه این محتواها موثرند.

تولید محتوای کتاب را برای محصولات خود ایجاد کنید…

محصولات شما از هر نوعی که باشند، باید دارای توضیحات محصول در زمینه تولید محتوا کتاب باشند. این توضیحات شامل اطلاعات کاملی از محصول مورد نظر شماست که کاربر با مطالعه آن به خلاصه‌ای از کتابی که ارائه داده‌اید، دست پیدا خواهد کرد. بنابراین راحت‌تر می‌تواند در مورد خرید آن تصمیم گیری کند. تولید محتوای تخصصی کتابی که در این بخش از سایت خود می‌بینید، کاملا باید بر اساس اصول و قواعد سئو نوشته شود و بتواند با دیگر سایت‌هایی که در این زمینه فعال هستند، رقابت کند.

سفارش تولید محتوای کتاب

برای آنکه بتوانید بهترین تولید محتوا حوزه کتاب را در سایت خود داشته باشید، باید به دنبال نویسندگان و تیم‌های محتوایی باشید که بتوانند به خوبی، مطالب مورد نظر شما را با بهترین شکل ممکن و با توجه به آنچه که به آن نیاز دارید، تولید کنند. در تیم سرو مارکتینگ، نویسندگان دارای تجربه زیادی بوده و می‌توانند به خوبی محتواهایی را با بهترین کیفیت تولید کنند تا بتوانید در رقابت با دیگر سایت‌های مشابه با بهترین شکل ممکن ظاهر شوید. سفارش تولید محتوا کتاب، ورود شما به فضای آنلاین را راحت‌تر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *