تولید محتوای سایت بیمه

تولید محتوا سایت بیمه

بیمه زنان خانه دار چیست و چه مزایایی دارد؟ | اسنپ بیمه

بیمه مسئولیت برای خسارات غیر عمد | اسنپ بیمه

مشاهده سوابق بیمه با کد ملی | اسنپ بیمه

انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چه شرایطی دارد؟ | اسنپ بیمه

 

محتواهایی که در مورد بیمه نوشته می‌شوند، عموما جذابیت زیادی را برای مخاطبان ندارند. بیشتر افرادی که وارد صفحات مختلف شامل محتوای بیمه می‌شوند، به دنبال پیدا کردن موضوعی خاص یا به دست آوردن اطلاعاتی در این زمینه هستند. بنابراین مخاطبان این سایت‌ها عموما تعداد بسیار کمتری را نسبت به سایت‌هایی با موضوعات دیگر دارند.

ایده‌هایی برای تولید محتوای بیمه ای

آنچه که باعث جذب بیشتر مخاطبان در این زمینه می‌شود، استفاده از ایده‌ و محتواهای جذاب است که در نهایت بتواند خواننده را حتی در صورت عدم نیاز به خدمات بیمه، جذب خود کند. در اینجا به معرفی چند ایده کاربردی در این زمینه پرداخته‌ایم:

  • می‌توانید در تولید محتوا حوزه بیمه به بررسی تفاوت انواع بیمه شرکت‌های مختلف بپردازید و به خدمات آنها اشاره کنید. طرح و سقف پوششان را با هم مقایسه کنید و در نهایت تفاوت و شباهت‌های بینشان را به مخاطب خود ارائه دهید. با اینکار مخاطب بهتر می‌تواند شرکت بیمه مورد نظر خود را انتخاب کند.
  • در مواقعی می‌توانید به صورت اینفوگرافیک به بررسی آمار فروش یک بیمه خاص بپردازید یا از دلایل موفقیت این بیمه‌ها برای بیمه‌گذاران بگویید.
  • می‌توانید برای تولید محتوای بیمه برخی از موضوعات خود را به مقالاتی که به صورت مشاوره هستند، اختصاص دهید. در این مقالات آدرس یا شماره تماسی از خود نیز قرار دهید تا کاربر در صورت نیاز از آن استفاده کند.
  • برخی از موضوعات تولید محتوا در صنعت بیمه را به بیان خاطرات مشتریانتان اختصاص دهید. می‌توانید یک مجله تفریحی درست کنید و در روزهای خاصی این خاطرات را در اختیار مشتریانتان قرار دهید.
  • از آینده بیمه بگویید. این موضوعات برای افرادی که قصد ورود به بیمه گذاری دارند، بسیار جذاب خواهد بود.

از همان ابتدا قوی باشید…

اگر قصد ایجاد یک سایت برای کارگزاری بیمه دارید، باید از همان ابتدا قوی جلو بروید. محتوایی که درون سایتتان قرار می‌دهید، در مسیری که می‌خواهید طی کنید، اهمیت زیادی دارد. باید بتوانید با بیان موضوعات جذاب، نظر مخاطب را به خود جلب کنید. به گونه‌ای که حتی برای ساعات طولانی نیز در سایت شما باقی بماند.

تولید محتوای تخصصی بیمه با سرو مارکتینگ

امروزه شرکت‌های زیادی به تولید محتوا درباره صنعت بیمه در فضای آنلاین مشغول هستند که سرو مارکتینگ نیز یکی از آنهاست. مطمئنا تمام موضوعاتی که به عنوان ایده در اینجا بیان شد، تنها زمانی جذاب خواهند بود که توسط فردی ماهر و باتجربه نوشته شود. در غیر اینصورت نتیجه‌ای را از فرایند تولید محتوای سایت خود کسب نخواهید کرد.

در سرو مارکتینگ یک تیم مجزا برای تولید محتوای بیمه وجود دارد که در سریعترین زمان ممکن، باکیفیت‌ترین مطالب را در اختیار شما قرار خواهند داد. این مجموعه با دریافت سفارش تولید محتوا از شما و ارائه مشاوره در زمینه انتخاب موضوعات و کلمات کلیدی و سپس تعیین استراتژی موثر و هدفمند، مسیری را پیش روی شما قرار می‌دهد که در نهایت بتواند پله‌هایی موفق را در مسیر کسب و کار شما ایجاد کند. برای آنکه بتوانید از این خدمات استفاده کنید، کافی است سفارش محتوای بیمه خود را ثبت کنید و بقیه مراحل را به دست نویسندگان آن بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *